česky
Rezervace

FAQ

(často kladené otázky)

Musím si termín rezervovat předem?

Ano. Pokud si u nás chcete zahrát paintball, doporučujeme rezervovat termín co nejdříve. Doporučujeme hru objednat minimálně 2-4 týdny předem - jinak se může stát, že hřiště bude již obsazeno.

Co potřebuji k rezervaci paintballu?

Vždy je potřeba upřesnit, který den si chcete zahrát, v kolik hodin a alespoň přibližný počet hráčů. Dále je nutné uvést kontaktní telefonní číslo pro případnou komunikaci.

Kolik nás musí být?

Minimální počet pro hru jsou 4 hráči. Samozřejmě čím více, tím lépe - zažijete daleko větší zábavu.

Objednali jsme si u Vás akci. Budeme hrát sami?

Většinou skupinky hrají sami a nespojují se. Vyhrazujeme si ale v případě nutnosti právo na sloučení skupin dohromady (platí hlavně při malém počtu lidí ve skupině).

Jak nás vybavíte?

Půjčujeme kvalitní poloautomatické zbraně značky Tippmann. V ceně je zapůjčení zbraně i se stlačeným vzduchem po celou dobu hraní, kvalitní termální masky, rukavice a overaly.

Co s sebou na paintball?

Dobrou náladu a pevnou obuv (nejlépe vysokou), vše ostatní vám zapůjčíme.

Je hra časově omezena?

Není. U nás můžete hrát jak dlouho chcete – dokud se bavíte, nebo vám nedojde munice.

Pokud však nejste schopni sehnat dostatečný počet osob, kontaktujte nás, a my se vás pokusíme propojit s některou z dalších skupin.

Bolí zásah paintballovou kuličkou?

Je těžké přesně odpovědět, každý vnímá bolest jinak. Velmi záleží na vzdálenosti, ze které jste zasaženi, místa kam jste zasaženi atd. V každém případě naše oblečení a maska by vás měli dostatečně ochránit. Bezpečností opatření vám náležitě představíme před započetím hry.

Kolik vystřílím kuliček na akci?

Někomu vystačí na celou akci 200 kuliček, jiný jich bez problémů vystřílí za akci 1000 i více. Jde o to, jak dobře míříte a jak trpělivý prst máte na spoušti. Pokud by vám kuličky došly, kdykoli si můžete dokoupit další (1 kulička = 1 Kč).

Mohu si přinést vlastní kuličky?

Pouze v případě, že budete hrát s vlastním vybavením. Pokud máte vybavení od nás, je používání vlastních kuliček zakázáno.

Můžeme u vás hrát paintball i za nepříznivého počasí?

Ano, u nás můžete hrát za každého počasí - v krytých halách.

Mohou paintball hrát i děti?

Ano mohou. Pro děti mladší 15ti let však vyžadujeme písemný souhlas rodičů.

Stáhněte si Souhlas rodičů.

Z čeho je vyrobena paintballová kulička?

Kulička je v podstatě tenkostěnná želatinová kapsle naplněná barevnou, ve vodě rozpustnou, snadno vypratelnou a biologicky odbouratelnou netoxickou směsí potravinářského barviva, rostlinného oleje a mýdlového detergentu. Vyrábí se na stejných strojích jako vitamínové preparáty či jiné léky.

Co se hodí vědět?

  • Paintball u nás můžete hrát minimálně v 4-12 lidech (podle typu hřiště). Maximální počet lidí není omezen.
  • Pokud jste sám/a nebo nemáte k dispozici skupinu min. 8 lidí, dejte nám vědět a my se vás pokusíme spojit s jinou skupinou.
  • Po předchozí domluvě si vyhrazujeme právo na sloučení skupin (ve více lidech se lépe hraje).
  • Můžete hrát i ve vlastním oblečení, aniž byste o něj museli mít strach. Paintballové kuličky jsou zdravotně nezávadné, biologicky rozložitelné a věci jimi obarvené se snadno vyperou.
  • Kuličky si můžete na každém hřišti dokoupit.
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace